HOME

Rychlé informace:
OBA VLEKY MIMO PR OVOZ

Rychta "U sjezdu" bude otevřena
SOBOTY + NEDĚLE 10:00 - 18:00
Po domluvě lze provoz prodloužit, či otevřít i v jiné dny.
  
Občerstvení poskytuje MIKY CATERING

Tel.: 734 572 555, email: miky-catering@email.cz

Lyžařská škola
Tel.:   739 486 549,   email: skischoolcerinek@gmail.com

Podrobnosti najdete v levém menu.

obrazek235pomocny
 

Autonot Jihlava - lyžařský areál Čeřínek
 
Lyžařský areál na Čeřínku je ideálním místem pro lyžování na Vysočině, uprostřed lesů, v nádherném prostředí chráněné krajinné oblasti, s horní stanicí vleku v nadmořské výšce 750 m n. m. V roce 2005 prošel areál radikální proměnou. Byl vybudován tolik potřebný  zasněžovací systém ( v současné době disponuje 2 sněhovými tyčemi a 2 děly ) a druhý 400 m dlouhý vlek, oblíbený zejména dětmi a začínajícími lyžaři či snowboardisty. Středisko bylo vybaveno rolbou se zařízením  ( frézou )  na úpravu sněhu a novým sněžným skútrem. I na původní vlek se nezapomnělo. Dostal nový motor a byla provedena rozsáhlá rekonstrukce, včetně kompletní výměny elektrické části. Personál areálu se těší na Vaši návštěvu !  


obrazek90pomocnyobrazek90pomocnyobrazek90pomocny

 


Novinky - aktuality.

Přijeďte si zasáňkovat
27/2/2017Ačkoliv provoz vleků je již ukončen, leží na kopci ještě poměrně dost technického sněhu. Rychta "U sjezdu" bude mít o víkendech otevřeno, a tak Vás zve hned 4. a 5. března na sáňkovací dny :) Vezměte lopaty, boby, sáňky, pytle, zkrátka cokoliv, na čem se dá jet z kopce a přijeďte si zařádit. 
POZOR - VLEKY NEBUDOU JEZDIT A ŘÁDIT BUDETE NA VLASTNÍ NEBEZPEČÍ !!! (to jen aby bylo jasno :) )


 
Sezóna ukončena
26/2/2017S ohledem na opravdu velmi nízkou návštěvnost a také s přihlédnutím k předpovědi počasí, jsme tuto neděli ukončili sezónu v našem areálu. Myslíme, že letošní sezona byla vydařená, je jen škoda, že se na jarní prázdniny tak oteplilo a přišel i déšť. Děkujeme všem našim návštěvníkům a přejeme Vám všem krásné léto!


 
V hospodě březen + duben akce 2+1
25/2/2017Rychta u sjezdu Vás zve k víkendové návštěvě Čeřínku. I když již nejsou vleky v provozu, můžete se u nás při procházce zastavit. Navíc v březnu a dubnu dáváme ke dvěma vypitým pivům či limonádám třetí zadarmo!


 
Aktualizováno
21.3.17 v 10:10 hod.
váhy tv program chovatelské potřeby